Sign In / Sign Up
Cautare avansata
am gasit 0 rezultate
Your search results

Portofoliul nostru

Strada Sg. tache gheorghe, Piata Sudului, Bu...

31 34 m2
Situat intr-o zona dinamica a capitalei, cu acces facil la centre comerciale, administrati ...
Situat intr-o zona dinamica a capitalei, cu acces facil la centre comerciale, administrative si reteaua de transpor ...
€ 41.000

Strada Gara de nord, Gara de Nord, Bucuresti

41 39 m2
GARA DE NORD – APARTAMENT 2 CAMERE, MOBILAT SI UTILAT, 42 MP. Amplasare vis-a-vis de ...
GARA DE NORD – APARTAMENT 2 CAMERE, MOBILAT SI UTILAT, 42 MP. Amplasare vis-a-vis de Ministerul Transporturil ...
€ 29.000

Strada Miron costin, Gara de Nord, Bucuresti

61 71 m2
Situata in zona dintre Gara de Nord si Basarab proprietatea beneficiaza de acces catre toa ...
Situata in zona dintre Gara de Nord si Basarab proprietatea beneficiaza de acces catre toate zonele capitalei.Casa ...
€ 500 / luna

Strada Madrigalului, Herastrau, Bucuresti

114 214 m2
Every person has a picture of their dream home and for those who fantasise about living in ...
Every person has a picture of their dream home and for those who fantasise about living in a fairy tale place like ...
€ 1.175.000

Echipa

Iosif Biro

Agent Imobiliar
4 0744 192 559
iosif.biro@kw.ro

Nicolae Preda

Agent Imobiliar
4 0731 610 000
nicolae.preda@kw.ro

Simona Preda

Agent Imobiliar
4 0723 638 683
simona.preda@kw.ro

Beatrice Moldovan

Agent Imobiliar
4 0721 118 671
beatrice.moldovan@kw.ro

Bogdan Iordache

Reprezentant Cumparator
4 0773 733 626
bogdan.iordache@kw.ro

Daniel Stefan

Agent Imobiliar
4 0740 195 451
daniel.stefan@kw.ro

Marian Popa

Operating Principal KW Top Agent
4 0734 364 514
marian@kw.ro

Oana Marinescu

Agent Imobiliar
4 0737 391 061
oana.marinescu@kw.ro

Cristina Grigore

Market Center Administrator
4 0764 143 610
cristina.grigore@kw.ro

Ana Maria Costiniu

Agent Imobiliar
4 0744 341 201
anamaria@kw.ro

Adrian Bolog

Agent Imobiliar
4 0722 844 321
adrian.bolog@kw.ro

Dana Doncea

Agent Imobiliar
4 0799 689 986
dana.doncea@kw.ro

Liliana Mărgineanu

Agent Imobiliar
4 0767 172 207
liliana.margineanu@kw.ro

Ileana Preda

Director regional Keller Williams Romania
+40 (722) 886 162
ileana@kw.ro

KW TOP AGENT

Call Center
0734 364 514
kwtopagent@kw.ro

Dan Condurateanu

Agent Imobiliar
4 0736 047 948
ioan@kw.ro