Sign In / Sign Up
Cautare avansata
am gasit 0 rezultate
Your search results

Proprietati adaugate recent

Drumul Cretestilor, Berceni, Bucuresti

1 27 m2
Intr-o zona in crestere, aproape de metrou, intr-un bloc construit in 2016 va prezint noua ...
Intr-o zona in crestere, aproape de metrou, intr-un bloc construit in 2016 va prezint noua dvs casa sau chiar o bun ...
€ 31.000

Intrarea Jibou, Rahovei, Bucuresti

42 123 m2
Cautati o casa la curte in cartierul Rahova? Casa aceasta cu gradina isi cauta noi proprie ...
Cautati o casa la curte in cartierul Rahova? Casa aceasta cu gradina isi cauta noi proprietari, dupa ce a fost locu ...
€ 97.000

Strada Schitului, Dristor, Bucuresti

11 52 m2
Apartamentul ideal pentru tine este situat la doar 10 minute de statia de Metrou Dristor, ...
Apartamentul ideal pentru tine este situat la doar 10 minute de statia de Metrou Dristor, intr-o zona linistita pre ...
€ 300 / luna

Strada Manastirea vlad tepes, Silistea Snago...

1.108 m2
Pentru că este necesară o oază de liniște in apropierea București ...
Pentru că este necesară o oază de liniște in apropierea Bucureștiului, vă propun un t ...
€ 19.000

Strada Barajul arges, Herastrau, Bucuresti

11 76 m2
Zona Herăstrău, mult apreciată pentru parcul cu același nume și s ...
Zona Herăstrău, mult apreciată pentru parcul cu același nume și stilul de viață ...
€ 750 / luna

Strada Amurgului, Magurele, Magurele

5.000 m2
La 12 km de centrul vechi al Bucurestiului, doresc sa va prezint un teren de 5000 mp, idea ...
La 12 km de centrul vechi al Bucurestiului, doresc sa va prezint un teren de 5000 mp, ideal pentru un complex de ca ...
€ 175.000

Strada Luica, Berceni, Bucuresti

11 50 m2
Va prezint un apartament situat in ansambluk Sud Park City, in zona Luica, ideal pentru pe ...
Va prezint un apartament situat in ansambluk Sud Park City, in zona Luica, ideal pentru persoanele care cauta un ap ...
€ 69.000

Echipa

Emanuel Istrate

Realtor®
4 0721 571 251
emanuel.istrate@kw.ro

Maria Burneci

Agent Imobiliar
4 0787 389 401
maria.burneci@kw.ro

Cristian Pescariu

Agent Imobiliar
4 723 254 452
cristian.prisecariu@kw.ro

Monica Toader

Agent Imobiliar
4 722 197 775
monica.toader@kw.ro

Cristina Iosif

Realtor®
4 0729 141 764
cristina.iosif@kw.ro

Iulia Ilie

Agent Imobiliar
4 727 617 771
iulia.ilie@kw.ro

Cristina Soare

Agent Imobiliar
4 733 989 282
cristina.soare@kw.ro

David Cristian Sigmund

Agent Imobiliar
4 0728 010 825
david.sigmund@kw.ro

Bogdan Mierloiu

Agent Imobiliar
4 733 299 680
bogdan.mierloiu@kw.ro

Adela Grigore

Agent Imobiliar
4 0722 308 803
4 0722 622 216
adela.grigore@kw.ro

Anca Stoicheci

Asistent Administrativ
0744162041
anca.stoicheci@kw.ro

Ana Maria Costiniu

Market Center Administrator
4 0744 341 201
anamaria@kw.ro

Ileana Preda

Team Leader & Realtor®
4 0722 886 162
ileana@kw.ro

Iosif Biro

Operating Principal & Realtor®
4 0744 192 559
iosif.biro@kw.ro

KW TOP AGENT

Call Center
4 0722 886 162
kwtopagent@kw.ro

,

Draga Bogdan, din toata experienta asta am invatat un lucru...ca ar trebui sa am mai multa rabdare si sa fiu mai calma. Lucrurile astea le-am invatat de la tine, pentr..

Citeste totToate testimonialele

Familia Dragomir, Bucuresti

Dorim sa multumim oficial KW pentru ajutorul dat prin intermediul 
consultantului Bogdan Iordache. Ajutorul oferit de catre Bogdan in 
perioada cautarii cat si..

Citeste totToate testimonialele

Andrei Plesoianu, Canada

I came to the point in life that I had to sell my parents house back in Romania in a time when the Real estate market is not doing well.
I tried to contact many agents and ..

Citeste totToate testimonialele

Marina Bara, Bucuresti

Profesionalism, rabdare si pregatire in a oferi ajutor fara a impulsiona luarea unei decizii in graba , tot parcursul experientei de a achizitiona o locuinta fiind insotit de ..

Citeste totToate testimonialele

Radu Alexandru, South Of Denmark Symphony Orchestra, Sonderborg Danemarca

Sunt foarte mulțumit de colaborarea mea cu KW. In urma acestei colaborări, am reușit sa închiriez un imobil in termen extrem de scurt și in condiții f avantajoase. Agent..

Citeste totToate testimonialele

Nicola Ludovico, Hilti Romania, Milano

I had the opportunity to work with Nicolae during my recent move in Bucharest. Nicolae supported me in finding a new location in the city that fitted my needs. I can definitel..

Citeste totToate testimonialele

Phil Davis, McAllister Olivarius law firm, Londra

“We engaged KW Top Agent (Keller Williams) to assist us in a particularly difficult assignment to help one of our Romanian clients find a new home in Bucharest. Local repres..

Citeste totToate testimonialele